SongPop 2: Skvělá hudební hra, která zabaví

Ukažte ostatním, že pokud se jedná o písničky, tak jednoduše vedete! Vítejte u článku SongPop 2: Skvělá hudební hra, která zabaví.

SongPop 2:

Už znáte SongPop 2? Je to skvělá hra od FreshPlanet, ve které ukážete, že jste lepší než vaši kamarádi, pokud se jedná o písničky všeho druhu.

 


SongPop

A o co se tedy vlastně jedná?

SongPop

 

V této hře zkrátka soutěžíte proti ostatním hráčům nebo botům a to v naprosto jednoduché věci. V hádání písniček jakéhokoliv druhu. Můžete si zvolit proti komu chcete soutěžit, poté si zvolíte ze svých aktuálních playlistů jeden playlist třeba 2014 Best Pop. A bitva začíná! Úkolem souboje je samozřejmě vyhrát.

 

A jak na to?

SongPop

Začne vám hrát určitá písnička z playlistu a vy ji musíte co nejrychleji uhádnout. Jeden souboj – 5 písniček.

Pokud zahájíte souboj s kamarádem či s kýmkoliv, vybíráte si jako první z vašich playlistů. Po odehrání čekáte, než souboj odehraje i kamarád, pokud váš soupeř chce v souboji pokračovat, je potom řada na něm a vybírá on ze svých playlistů. Soubojů můžete uskutečnit kolik jen chcete.

 

Párty sekceSongPop

V této hře si můžete zahrát i souboje proti náhodným hráčům. V sekci Párty najdete události.

A jak tyto události probíhají?

Můžete se přihlásit za VIP vstupenky, zpočátku jich máte asi 20 a postupem času je i dostáváte za výhry nebo i za umístění v události. Když se přihlásíte, tak hrajete naráz proti 4 dalším náhodným hráčům, dohromady vás tedy soutěží 5. Zvolí se náhodný playlist, který nemůžete ovlivnit a dostanete za úkol uhádnout celkem 10 písniček. Během tohoto souboje vidíte, jak se vede vám i ostatním hráčům.

Obchod

Postupem času, tedy až budete mít dost peněz, tak si v obchodě můžete zakoupit další playlisty.

SongPop

 

Vlastní recenze:

Hra se mi opravdu líbí a baví mě. Když se nudím nehraji nic jiného, je to super odreagování.

Vlastní hodnocení:Hvězdičky

 

Ke stáhnutí na iOS:

 

Ke stáhnutí na Android:

SongPop 2 - Guess The Song
SongPop 2 - Guess The Song