Samsung se vysmál Applu v dalších reklamách

Samsung již vydal několik reklam které “zesměšňují” Apple a iPhone X a zřejmě v tom nehodlá jen tak přestat. V posledních dnech totiž vydal další tři reklamy, které mají zviditelnit jejich vlajkové lodě Galaxy S9 a S9+.

Samsung

V první reklamě dojde na tolik omílaný „notch“, tedy vrchní výřez v displeji iPhonu X, který je pro mnoho lidí jedinou vadou na kráse celého telefonu. Zákazník zde poukazuje na to, že při sledování videa je díky němu zakryta část displeje. Ingenius mu poradí, že to je o zvyku, ale že to chvíli potrvá. Samsung Galaxy S9 sice podobný výřez nemá, ale má spodní i horní rám širší, také se zabudovanou kamerou, mikrofonem a světelným senzorem. Úváděná úhlopříčka je u obou modelů shodná – 5.8 palce.

Druhá reklama je zaměřena na úložiště. Zákaznice se ptá, kde najde místo na vložení microSD karty. Samozřejmě jí je odpovězeno, že tu iPhone nemá, ale že je možné všechna svá data uchovat v cloudu. S tím však není spokojena a podotkne, že Galaxy S9 tento slot nabízí.

V poslední reklamě se zákaznice dožaduje vysvětlení, jak docílit toho, aby na displeji měla zapnuté dvě aplikace zároveň. Její sestra to prý totiž využívá neustále na svém Galaxy S9. Nutno podotknout, že tuto funkci bychom na svých iPhonech opravdu uvítali. Ať už u X nebo modelech Plus.

Apple většinou na podobné reklamy nijak nereaguje a stále se drží svých vizí. Občas až příliš, ale to je zkrátka Apple, který si jde vždy svou vlastní cestou. A přesvědčí všechny, že právě ta jejich cesta je ta správná. Ve finále jsou to prodejní čísla, která rozhodují o úspěchu či neúspěchu a těmi se Apple může chlubit každé čtvrtletí.