Lovedays – D-Day for Couples

Znáte aplikaci Lovedays – D-Day for Couples? Je to super aplikace pro páry!

Aplikace Lovedays je určená pro páry od Wonderabbit, Inc., je to skvělá aplikace, kde můžete vidět, kolik dní se svojí polovičkou jste, zapomněli jste na výročí? Nevadí, tato aplikace vám to připomene hned v den vašeho výročí o půlnoci!

 

Začátek s Lovedays

Po stáhnutí aplikace si nastavíte datum, kdy jste se s vaší polovičkou dali dohromady. Můžete si nastavit, zda chcete aby aplikace brala od prvního dne jako 0.den nebo jako 1. den. Poté si můžete nastavit přezdívky a vložit fotky do koleček. To znázorňuje vás i vaši polovičku. Změnit si můžete i záhlaví nebo ho, můžete nechat tak jak je, je to pouze na vás.

Oznámení

Když povolíte oznámení u této aplikace, budou vám vyskakovat notifikace třeba že jste se svojí polovičkou už 300 dní.

Když spustíte aplikaci, budete na hlavní straně, což je strana, kde vidíte kolik dní se svojí polovičkou jste, když potáhnete prstem doprava, budete se nacházet na stránce, kde uvidíte odpočet dní např. do vašich narozenin, do narozenin vaší polovičky, nebo kdy se svojí polovičkou budete rok. Všechny tyto události vám budou oznámeny v den jejich konání, pokud povolíte oznámení.

Aplikaci si můžete nastavit i jako widgetu a můžete se kdykoliv podívat jak na tom jste.

Nastavení

Naopak když na hlavní straně přejedete prstem doleva, budete na straně nastavení. Zde si můžete nastavit typ písma, tapetu pro záhlaví a hlavně data vašich narozenin, narozeniny vaší polovičky a datum kdy jste se dali dohromady.

Tuto aplikaci můžete kdykoliv restartovat a odpočet bude zase od nuly.

Vlastní recenze:

Aplikaci používám a jsem s ní nadmíru spokojená. Mám přehled kolik dní se svojí polovičkou jsem a nestane se mi, že bych zapomněla na nějaký důležitý den. Vím, že je opravdu hodně podobných aplikací, ale nejvíce spokojená jsem právě s touhle.

Vlastní hodnocení:

 

Ke stažení na iOS:

Lovedays - D-Day for Couples
Lovedays - D-Day for Couples
Vývojář:
Cena: Zdarma+

Ke stažení na Android: