Episode – Choose Your Story

Baví vás různé příběhy, milostné pletky a různé životní krize? Tak to je tato hra právě pro vás! Episode – Choose Your Story je skvělá hra u které se nebudete nudit.

Episode – Choose Your Story

Episode je vhodná RPG hra vhodná už od 12 let od Episode Interactive.Episode

A o co se ve hře vlastně jedná?

V Episode se jedná především o příběhy. Hra má přes 73 000 příběhů a ty se dělí na epizody, kterých má hra okolo 4 miliard.

 

Hlavní menu

Po spuštění Episode se dostanete do hlavní nabídky, kde máte na výběr z mnoha příběhů. Vždy, když začnete hrát nějaký příběh, tak se vám automaticky dá na hlavní stranu, aby jste ho později mohli snáz najít.

Episode

Po levé straně máte i menu, kde můžete navštívit váš osobní profil, hledat příběhy dle jejich názvu, nastavení a mnoho dalších věcí.

Episode

Příběhy

Po výběru vhodného příběhu můžete začít. Příběh se tedy dělí na epizody. Za jednu epizodu musíte zaplatit “vstupenkami”. Každý příběh, tedy jeho epizody stojí jinou částku vstupenek. Tyto vstupenky se časem doplňují. Můžete si je však i zakoupit.

Episode

Průběh příběhů

Po spuštění příběhu si vyplníte přezdívku a můžete si změnit i oblečení a celkový vzhled vaší postavy, za kterou budete v daném příběhu hrát.

Episode

A příběh začíná. Setkáváte se s různými postavami z příběhu a sledujete průběh děje, který však můžete ovlivňovat a to tak, že si vyberete z odpovědí na otázky, ale i oblečením. Některé odpovědi či oblečení jsou však uzamčeny a odemknout je můžete pouze tak, že si je koupíte za diamanty. Diamanty dostáváte za odehrání určitých epizod či celých příběhů.

Episode

Tvorba vlastních příběhů

Pokud vás už nebaví příběhy od tvůrců, můžete si vytvořit i vlastní příběh! Vyberete šaty, postavy a vymyslíte i vlastní děj!

Episode

Denní úkoly

Každý den máte možnost plnit určité úkoly, za které dostanete skvělé odměny.

Episode

Vlastní recenze

Hra mě opravdu baví. Je skvělá hlavně na procvičování anglického jazyka a skvěle si u ní odpočinete.

Vlastní hodnocení:Hodnocení

 

Ke stáhnutí na Android:

Ke stáhnutí na iOS:

 

Více článků o hrách najdete na zde.