Dream Gym – Build Your Own Fitness Empire

Znáte hru Dream Gym – Build Your Own Fitness Empire? Ne? Tak to pojďte hned napravit!

  • Dream Gym je skvělý simulátor od Tatem Games Inc..
  • Hra je doporučena od čtyř let.
  • Veselé animované postavy a grafika v plném 3D.

 

Cílem hry je, postavit si vlastní posilovnu, mít co nejvíce posilovacích strojů, velkou návštěvnost, překonat ostatní hráče, mít spokojené zákazníky a hlavně se u hry dobře bavit.

 

Avatar

Po spuštění hry si nastavíme vlastního avatara, tedy trenéra a majitele posilovny. Váš avatar se po čas hry bude zlepšovat, protože i s ním budete muset cvičit. Čím větší level budete u svého avatara mít, tím více věcí se vám zpřístupní, například u určitého posilovacího stroje se vám zpřístupní lepší funkce.

Zde můžete vidět mého vlastního avatara a jak na tom právě jsem. Abych získala další postup potřebuji si vylepšit tyto kritéria.

Každých 24 hodin se vám otevře výzva, za kterou dostanete odměnu. Výzva se týká posilování vašeho avatara.

Na další kartě můžete vidět jak se vaší posilovně daří, tedy co je třeba zlepšit pro větší počet zákazníků.

Za peníze které vyděláte si můžete koupit nejen posilovací stroje a vybavení pro vaši posilovnu, ale i oblečení pro vašeho avatara. Určité oblečení vám zlepší výkon.

Ne všechno oblečení je však za peníze, je zde oblečení i za superpeníze, které získáte za výzvy a zvláštní zákazníky.

Superpeníze však můžete získat i jinak….

Energie

Váš avatar má svojí energii, kterou potřebujete na posilování. Každý posilovací stroj vám vezme určitý počet energie.

Tato energie se doplňuje. Tuto energii mají i speciální zákazníci.

Posilovací stroje

Posilovací stroje si kupujete za peníze, po každém postupu se vám zpřístupní nové stroje. Každý stroj má tři stádia, což znamená, že na každé stádio je třeba jiný počet energie. První stádio je to nejlehčí, tudíž trvá málo času, ale zase vám dá malý počet bodů, třeba hrudníku. Prostřední stádio je o trochu lepší, ale trvá déle. A poslední stádio trvá nejdéle, ale dá vám nejlepší počet bodů.

Každý stroj vám dá i peníze, pokud si na něm váš zákazník zacvičí.

Obchod

V obchodě si kupujete své nové posilovací stroje, energii, oblečení pro avatara, dekorace, které se vám zpřístupní po vašem postupu a superpeníze.

VIP

Několikrát za den do vaší posilovny přijde chlapík, který vám bude nabízet za superpeníze vybavení do vaší posilovny, je jen na vás zda si něco nového pořídíte. Na jeho nabídku máte však pouze 10 minut.

Zákazníci

Obyčejní zákazníci za vámi chodí kdykoliv. Jsou 2 typy obyčejných zákazníků. Buď do vaší posilovny přijdou a sami si vyberou přístroj na který chtějí jít, a nebo přijdou, postaví se u dveří a budou požadovat určitý typ posilovacího stroje i jeho stádio nebo si určí počet bodů, například u hrudníku. Oba typy zákazníků vám po dokončení posilování dají peníze.

Trenér

Jelikož jste i trenér, tak do vaší posilovny budou chodit i zákazníci, kteří budou chtít trénovat. Sdělí vám co přesně chtějí zlepšit. Mají na to však omezený počet energie. Jeden takový zákazník za vámi příjde s daným tréninkem celkem 3x. Nabídku můžete i odmítnout.

Za tyto zákazníky dostanete větší odměnu.

Stav těchto zákazníků můžete sledovat.

Každodenní odměny

Každý den, co spustíte hru se vám ukáže odměna, kterou můžete dostat. Tuto odměnu si však můžete odložit, protože každý den se odměna navyšuje. Je tedy na vás, zda si menší odměnu vyzvednete hned, nebo si počkáte na větší odměnu.

Úkoly

Postupem dostáváte i úkoly, například “kup si nový stroj” a podobně, za tyto úkoly též dostáváte odměny.

VIP Zákazník

Do vaší posilovny se může zastavit i VIP zákazník. Dává vám větší odměny, musíte proto ale něco udělat. S tímto zákazníkem neposilujete. Pouze vám dá pár úkolů, které splníte s ostatními zákazníky, a nebo se svým vlastním avatarem. Když jeho úkol nesplníte nic se nestane, pouze nedostanete odměnu. Podle obtížnosti úkolu na něj máte rozumný čas.

 

Vlastní recenze:

Krásně zpracovaná a jednoduchá hra.

Vlastní hodnocení: 

 

Ke stáhnutí na iOS: