Chystané iPhony unikly na reálných fotografiích

Chystané iPhony unikly na reálných fotografiích v celé jejich kráse, pojďme se na ně podívat.

Fotografie zachycují jen 6,1” a 6,5” model, jelikož 5,8” model bude po designové stránce nejspíš totožný s tím, který Apple představil vloni. Dnešní únik nám tak alespoň ukazuje “nové” barevné kombinace.

Chystané iPhony

Zatímco větší “plusko” by se mělo představit maximálně ve třech barvách a to v černé, bílé a zlaté, menší 6,1”.  iPhone údajně Apple chystá hned v šesti barevných provedeních.

Chystané iPhony

Pokud tomu tak skutečně bude, zajímavě naváže na řadu 5c, která se představila v roce 2013 po boku iPhonu 5s a též měla představovat levného zástupce v jablečném portfoliu. Za tuto modelovou řadu však Apple sklidil spíše kritiku. 

Chystané iPhony

V následujících dnech se dají očekávat další úniky podobných fotografií. Díky kterým bychom si mohli udělat představu o chystaných iPhonech o poznání lepší.

Velmi zajímavé by bylo například zjištění. Jak široké rámečky tedy nakonec letošní iPhony kolem displeje dostanou. Zatím co u OLED modelů je totiž velmi pravděpodobné, že se šíře rámečků kolem displeje nezmění, u LCD modelu jasno stále není.

 

Co říkáte na uniklé fotografie? Myslíte si, že se jedná o konečnou podobu nových modelů a nebo se jedná o laciný podvrh? Napište svůj názor do komentářů.