Aplikace Lit – nová konkurence Instagramu

Mithril je ERC20 token, který funguje na síti Etherea a je implementován do aplikace LIT. Jednoduše vám stačí si aplikaci stáhnout na iOS či Android a můžete začít sdílet svůj content s ostatními uživateli.

Social mining, neboli sociální těžení znamená „těžení“ kryptoměn díky pouhým „lajkům“ a shlédnutím obsahu. Prakticky jste oceňováni MITH tokenem za svůj vliv na sociální síti a kvalitu svého contentu. Ve skutečnosti žádné těžení neprobíhá. Nabízí se tedy logická otázka, kde se berou ty peníze? Tým nechal k dispozici pro sociální těžení 35% z celkového počtu 350 milionů MITH tokenů. Potom rok co rok se bude počet vytěžených tokenů exponencinálně snižovat. Tak je zaručeno sociální těžení i při velkém množství počtu lidí na řadu let dopředu.

 

V současném světě kryptoměn se Mithril pohybuje v top 100 v celkové kapitalizaci. Zároveň před pár dny proběhl první velký update, který přinesl možnost vybírat fotky z knihovny a sdílet je v aplikaci. Do konce roku by měla společnost implementovat i peněženku do aplikace, aby umožnili uživatelům si své tokeny poslat na směnárnu, kde si je můžou směnit. V budoucnu by mělo přibývat různých aplikací, které budou využívat MITH na social mining.

Ke stažení na iOS

Ke stažení na Android